ANETA I WŁADYSŁAW

Grudzień to przede wszystkim magia Świąt, dla nas to również jeden z najważniejszych i najpiękniejszych miesięcy w życiu – dzień zaślubin, który zawsze postaje dniem dostojnym, uroczystym i pięknym. To dzień pamiętny. Zdjęcia są jedną z najcenniejszych pamiątek, dlatego dobrze jest powierzyć ich wykonywanie w tym dniu profesjonaliście. Krzysztof jest takim profesjonalistą, wykazuje się wysoką kulturą osobistą, indywidualnym podejściem do każdego, wyrozumiałością oraz pomysłowością. Potrafi uchwycić każdą niesamowitą chwilę i stworzyć niebanalne aranżacje. Dziękujemy i polecamy!

MONIKA I ROBERT

Witamy! Ślub, to moment największych wzruszeń i emocji. Dlatego uchwycenie tych niezapomnianych chwil było dla nas takie ważne. Nasz ślub odbył się w 2008 roku i doskonale pamiętamy ile wysiłku kosztuje dopracowanie tego jednego dnia co do najmniejszego cala tak, aby stał się niezapomnianym. Udało nam się to osiągnąć za co w dużej mierze jesteśmy wdzięczni Krzysztofowi, bo bez jego pięknych zdjęć nie wyobrażamy sobie teraz naszego ślubu. Ślub zawsze pozostaje w pamięci i co najważniejsze również na zdjęciach. Krzysztof to człowiek dbający o najmniejszy szczegół z prawdziwie artystyczną duszą, dla którego efekt końcowy jest równie ważny jak dla sfotografowanej pary. Ponadto jego entuzjazm i miłe usposobienie sprawiły, że czas pozowania stał się dla nas czystą zabawą i przyjemnością, co jest widoczne na każdej fotografii. Mieliśmy okazję oglądać wiele innych prac ludzi specjalizujących się w fotografii ślubnej i jednogłośnie stwierdziliśmy, że wybór Krzysztofa był strzałem w dziesiątkę. Naprawdę szczerze go polecamy, a jesteśmy pewni, że nie pożałujecie!

JOANNA I MARCIN

Drogi Krzysztofie dziękujemy za urokliwe zdjęcia, którymi się zachwycamy. Zdjęcia urzekają między innymi pięknem detali. To wielki zaszczyt spotkać kogoś, kto kocha tak swoją pracę i wykonuje ją z sercem. Zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko, chociaż wiemy że kosztowało Ciebie to dużo pracy. Widać że dopracowujesz zdjęcia wyciągając z nich to, co najlepsze. Krzysztofie twoje pomysły są świetne, co widać na wszystkich sesjach plenerowych zamieszczonych na twojej stronie i co tylko potwierdza Twój talent i fakt, że robisz to z pasją i humorem, ciągle się rozwijając. Pogodna atmosfera jaka, za Twoją sprawą towarzyszyła naszej rodzinie w czasie sesji fotograficznej oraz indywidualne podejście do każdego ujęcia uczyniły z niej dla nas czystą przyjemność. Ktokolwiek nie wierzy w to co mówimy wystarczy niech tylko spojrzy na Twoją galerię, która jest przepełniona nietuzinkowymi zdjęciami. Za to wszystko, za Twoją naturalność i oryginalność, za to, ze byłeś świadkiem zwieńczenia naszego szczęścia serdecznie dziękujemy! Życzymy Ci wszystkiego co najlepsze! Dziękujemy za uwiecznienie naszej radości i miłości na fotografiach, będących dla nas piękną pamiątką na całe życie.

AGNIESZKA I WOJCIECH

Krzysztof to fotograf godny polecenia osobom wymagającym, oczekującym fotografii na najwyższym poziomie. Osoba bardzo profesjonalna, z olbrzymią wrażliwością artystyczną. Zdjęcia Jego autorstwa zachwycają ciekawą aranżacją, trafnym kadrowaniem oraz przepiękną kolorystyką. Szczerze polecamy każdemu.

KINGA I PAWEŁ

Postawa Pana fotografa w każdej chwili odznaczała się najwyższym stopniem profesjonalizmu i zaangażowania. Osoba ta jest przykładem wysokiej kultury osobistej, której nie brak równocześnie humoru. Jest to niewątpliwie dużą zaletą, biorąc pod uwagę umiejętność rozładowania stresu towarzyszącemu takiej imprezie. Poza tym Pan fotograf był bardzo miły i pełen ciekawych pomysłów. Dopełnieniem tego wszystkiego był krótki czas oczekiwania na zdjęcia, które nas jako laików fotografii bardzo ucieszyły i równocześnie zaskoczyły swoją orginalnością. Gorąco POLECAMY!!!!!!!!!!!!!

KATARZYNA I KRZYSZTOF

Krzysztof sprawił, że nasze zdjęcia stały się ułamkiem sekund, które w pełni odzwierciedlają nasze marzenia, są spełnieniem radości, wspomnieniem na całe życie i ponadczasową pamiątka dla pokoleń. Serdecznie dziękujemy przesympatycznemu fotografowi za uwieńczenie wzniosłych chwil w dzień naszego ślubu, za spontaniczność i profesjonalizm. Polecamy gorąco!!!

MARTA I JACEK

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć. Zdjęcia wykonane zostały precyzyjnie i profesjonalnie. Krótki okres oczekiwania, co nas usatysfakcjonowało. Fajna szata graficzna oraz dobre ujęcia, a także dobrze dobrany podkład muzyczny podczas oglądania slajdów. Dużym Plusem jest to, że Krzysztof nie rzuca się w oczy – „jest wszędzie i nie ma go nigdzie”. Dziękujemy i gorąco polecamy do skorzystania z usług bo warto.

MARTA I DANIEL

Pragnę zwrócić się do wszystkich tych, którzy nie mają jeszcze fotografa na swój ślub, bądź pozostają nie zdecydowani co do tego, jakiego wybrać. Pan Krzysztof był fotografem na naszym ślubie w sierpniu 2009 roku. Musimy przyznać, że zaangażowanie jakie wykazuje on podczas swojej pracy świadczy o tym, że jest on prawdziwym profesjonalistą. Razem z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, jakie wykonał na naszym ślubie. Doskonale zna się na fotografowaniu, potrafi wyczuć odpowiednią sytuację i miejsce. Po ślubie otrzymaliśmy profesjonalny album na sto zdjęć, prezentację multimedialną na czterysta, całość zdjęć weselnych na płycie – w sumie ponad osiemset, a także piękne zdjęcie portretowe. Po za tym miły i uprzejmy, a to są bardzo istotne atuty w tym ważnym dla każdej młodej pary dniu. Jeszcze raz pragniemy Państwu gorąco polecić Pana Krzysztofa, jako fotografa do zdjęć ślubnych. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z jego pracy.

ELZBIETA & MICHAL (OSLO)

We had the pleasure and satisfaction of having Krzysztof as our wedding photographer in June 2010. Krzysztof was extremely professional, courteous, enthusiastic and very easy to work with. We are very happy with the way the photos turned out and I would highly recommend him to anyone needing a wedding photographer. Thanks Krzysztof!